KONST / Litografier / Färglitografi 12167104
nr 1216 7104
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Solrosor, HC-upplaga. Signerad, daterad 1992. Motivet: 52x44 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:30:11
500 kr
600 kr